Юлія – методист та вихователь старшої групи в нашому садочку.  Закінчила Уманський державний університет імені Павла Тичини. Юля  також проходила курси , розроблені ГО «Смарт освіта» , по роботі з дітками початкових класів.
В нашому садочку Юлія готує діток до школи. Вона проводить індивідуальні та групові заняття з підготовки дитини до школи та ментальної арифметики. 
Ментальна арифметика - це японська методика швидкої усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини.
Ця методика тренує швидкість сприйняття і обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахунках "Абакус"(Соробан). Висока швидкість усного рахунку - не головний, але цікавий «побічний» ефект.
Ось що говорить Юлія про роботу з дітками: 
«Я вважаю, що час не любить, коли його витрачають марно, тому кожне моє заняття з дітками побудоване таким чином, щоб дати їм цікаву, корисну інформацію, в формі, яку вони засвоюють найкраще. Усі заняття цікаві та ефективні,  і кожне заняття ми поєднуємо з творчістю. Також дітки займаються в маленьких групах: при цьому дитина одночасно вчиться спілкуватись з іншими дітками відбувається процес соціалізації дитини. Важливою особливістю невеликих навчальних груп є відповідна увага вихователя дитині, адже наші вихователі мають достатньо часу для індивідуального підходу до кожної дитини.
Діти – це наше мабутнє, в яке я готова вкладати свої сили, знання та вміння!»