78f04fd9-c068-4f42-9987-c0d7930466e1.jpg

 Катерина
(Англомовний вихователь)

Катерина розмовляє з дітками англійською не лише під час занять,а й у повсякденній діяльності. Адже мова вимагає постійної практики.
Закохалась у мову ще в першому класі, коли почала вивчати в школі. В 9 класі була в таборі з іноземцями і відкрила для себе,що мова дає змогу розширювати свої кордони у спілкуванні. Здобувала освіту в Національному педагогічному університеті їм. М. П. Драгоманова(викладач музики і англійської мови). Відвідувала перші київські курси іноземних мов. Має десятирічний досвід роботи з дітками. Викладала музику, англійську мову, була педагогом-організатором в таборі Артек-Буковель,працювала англомовним аніматором в Єгипті(Хургада).
Вже 4 роки поспіль практикує мову кожного дня, так як паралельно ще викладає уроки музики англійською в Британській міжнародній школі.

Ось що говорить Катерина про свою роботу з дітками:
« Діти мене надихають. Вони вимагають постійного розвитку, так як важливий індивідуальний підхід в спілкуванні з ними і в донесенні нових знань. Це для мене важливий фактор, що я можу розвиватись разом з дітьми.  Для мене вчитель- це людина, яка надихає до пізнання нового і є прикладом для наслідування. Саме таким вчителем я намагаюсь бути для дітей».